Kontaktujte nás: +420 281 040 511

XtendLan je značkou produktů současných technických trendů v oblastech technologií platforem datových, komunikačních a kamerových systémů. Na trhu se nachází téměř 20let.

XtendLan nabídka produktů se dynamicky rozšiřuje, v současnosti zahrnuje aktivní, pasivní a optické síťové prvky, kamerové systémy, videovrátné.
Jedná se o profesionální výrobky s výhodným poměrem "cena/výkon", které vybíráme a testujeme pro spolehlivé a zároveň ekonomicky výhodné aplikace uživatelů.

Obchodní centrála a logistické centrum je umístěno v Praze v zastoupení obchodní skupiny ASM, která se v roce 2017 stala součástí společnosti 100MEGA Distribution s.r.o.
Díky tomuto spojení zákazníkům, správcům a projektantům zajišťujeme kompletní obchodní servis s důrazem na poskytování přidané hodnoty v podobě nabídky široké palety předprodejních i poprodejních služeb, komplexní technické podpory, systému zápůjček, nadstandardního servisu a péče o klienty.

Nejnovější produkty

Produktové novinky v nabídce

3 dobré důvody

Proč zvolit produkty XtendLan?

Vyladěné technologie

Již při vývoji nového produktu jsou brány v potaz požadavky a zkušenosti zákazníků i našich vývojářů. Každý produkt prochází pečlivým schvalovacím a testovacím procesem.

Team profesionálů

XtendLan je na trhu již od r. 2003 znám především svou kvalitou, vyladěným softwarem a kvalitní předprodejní i poprodejní techniuckou podporou v českém jazyce.

Technická podpora

Díky vlastnímu vývoji dokáže náš tým podpory řešit veškeré situace rychle a profesionálně. K dispozici jsou potřebné aktualizace firmware i databáze čato kladených otázek.

Shape Shape

Chcete se stát montážním partnerem, či prodejcem?

Rádi si s vámi dohodneme oboustranně výhodné podmínky

Kontaktujte nás